Zmiana fryzury czyli „Daj włos” – Fundacja Rak ‘n’ Roll

Ten wpis nie jest  związany z podróżami, ale zachęcam do przeczytania 😉 Czy jesteś kobieta czy mężczyzną, czy masz długie włosy czy nie. Przeczytaj proszę 🙂

„Daj włos” Fundacja Rak 'n’ roll

Często pod wpływem chwili, emocji, mody postanawiamy zmienić naszą długowłosą fryzurę na coś innego. Ciach, ciach- wprawione dłonie fryzjera ścinają długie pasma włosów… Czy zastanawialiście się kiedyś co się z nimi dzieje?
Nic szczególnego.
Lądują w koszu… I tyle.
A szkoda, bo można dać im drugie życie na głowie zmęczonej chorobą kobiety.

Niedawno i ja postanowiłam zmienić długość włosów. I pewnie moje 30 centymetrowe warkocze też by wylądowały w koszu, gdyby nie przypadkowa informacja od kuzynki (dzięki Asiu), że można oddać włosy, komuś kto ich bardzo potrzebuje. Czyli wysłać na adres Fundacji Rak ‘n Roll, gdzie otrzymane włosy zmieniają się darmowe peruki dla kobiet po chemioterapii.
Nie będę się tu rozpisywać o Fundacji. Zachęcam do zajrzenia na stronę – piękna idea https://www.raknroll.pl/
Koszt jest naprawdę niewielki.

„Daj włos” – Fundacja Rak ‘n’ Roll

Wystarczy ściąć włosy według instrukcji zamieszczonej na stronie https://www.raknroll.pl/co-robimy/programy/daj-wlos/ wypełnić formularz ( imię, nazwisko i podpis, w przypadku osób niepełnoletnich wymagany jest podpis opiekuna) zaadresować kopertę, nakleić znaczek i wysłać. Koszt wysyłki to około 7zł z kopertą.  Czy to dużo? Hm… sami oceńcie.
„Daj włos” – Fundacja Rak ‘n’ Roll
Pomagać możemy w różny sposób. Ty także możesz pomóc!!!
Wiem, nikomu nie rosną włosy 30cm w tydzień! Nie o to chodzi. Jeśli jesteś długowłosą pięknością i myślisz o zmianie fryzury – proszę rozważ wzięcie udziału w akcji 🙂 Możesz sprawić, że Ktoś się uśmiechnie:) Przyczynisz się do tego, że pewna zmęczona i schorowana kobieta znów poczuje się piękna, łatwiej będzie jej znosić chorobę…. w Twoich włosach;)

Nie masz długich włosów? Nie szkodzi. TEŻ MOŻESZ POMÓC!!!!!!!!!

Jak? To proste:

ZAPAMIĘTAJ tę informację!

Może kiedyś usłyszysz , że ktoś z Twoich znajomych powie, że ścina włosy „bo mu już przeszkadzają”, „bo ma ich dość?”? Powiedz o Fundacji! Co ta osoba z tym zrobi to już jej sprawa. Ale możesz przyczynić się to szerzenia tej wiedzy:)

UDOSTĘPNIJ ten wpis jeśli chcesz pomóc!

Może koleżanka dziewczyny kolegi Twojego kuzyna myśli o ścięciu długiego warkocza? 🙂 Wykorzystajmy moc Facebooka do szerzenia dobrych informacji!:) A ta moc jest naprawdę potężna…. Zasięg jest naprawdę ogromny i informacje docierają do ludzi, których kompletnie nie znamy 🙂
Im więcej osób się o tym dowie, tym jest więcej włosów zostanie wysłanych na Fundację:) Tym więcej uśmiechów:) Pomyślmy – potrzeba 5-10 osób by zrobić jedną perukę! Może przyczynimy się i my, trzaskowi fani do zrobienia choć jednej peruki?:)
To zależy od Was! 🙂
A żeby nie było, że zachęcam do czegoś czego sama nie zrobię- proszę:
Moje 30cm!:)

„Daj włos” – Fundacja Rak ‘n’ Roll  „Daj włos” – Fundacja Rak ‘n’ Roll
„Daj włos” – Fundacja Rak ‘n’ Roll

Satysfakcja gwarantowana 🙂

Proszę nie myśleć, że robię to by się chwalić Nie! Chcę się z Wami podzielić informacją, że każdy z nas może w jakiś sposób pomóc. I to wcale nie muszą być przelewy pieniężne… czasem wystarczy tylko udostępnienie.
Dzięki za przeczytanie i poświęcony czas:)
I szerzenie wiedzy o Fundacji:)
Więcej informacji na stronie https://www.raknroll.pl/co-robimy/programy/daj-wlos/

Comments are closed.