Współpraca

Od lat współpracujemy z kilkoma wydawnictwami, firmami, których to produkty pomagają nam w przygotowaniu  i przeprowadzeniu wyjazdu, a także pozwalają na sprawne dobrze przeprowadzić nasze spotkania . Jeśli chcą Państwo dołączyć do nas- zapraszamy do kontaktu 🙂

 

Wydawnictwo Czarne–  powstało w 1996, specjalizuje się w literaturze faktu (jakże ważnej w odkrywaniu świata), eseistyce oraz polskiej i światowej prozie.

Z reguły wygląda to u nas tak, że zaraz po kupnie przewodników przetrzepujemy stronę Wydawnictwa przeszukując je pod kątem  reportaży w tematyce wyjazdu. Następnie po otrzymaniu przesyłki jesteśmy zwarci i gotowi do przeczytania, połknięcia, zmasakrowania przez ołówki, karteczki samoprzylepne  mając w pogotowiu nasze notatki, które wciskamy między kartki  wertowanego egzemplarza 😀

W zakładce „Polecamy” umieściliśmy opisy „kilku” książek, bez których nasze wyjazdy i prezentacje były by tylko wyjazdami… 🙂

ViDiS SA –  jest wyspecjalizowanym dystrybutorem urządzeń audiowizualnych. W ofercie spółki znajdują się produkty przeznaczone dla edukacji i biznesu – projektory, ekrany projekcyjne oraz akcesoria, tablice i monitory interaktywne, a także akcesoria biurowe.

Mamy przyjemność współpracować z  Vidis i testować dystrybutowane przez firmę projektory. Nasze wrażenia  z użytkowania np.  projektora CASIO XJ-V1 i XJ-F100W opisaliśmy i umieściliśmy w zakładce „Polecamy”. Zapraszamy do lektury:)

Wydawnictwo Znak -to ponad pięćdziesiąt lat tradycji, a zarazem ciągły rozwój i zmiana. To książki wybitne, należące do kanonu literatury, oraz eksperymenty.

Cóż więcej dodać..  Mnóstwo ciekawych książek, reportaży zapierających dech w piersi, wartych poświęcenia czasu.

 

Wydawnictwo Pascal – jest liderem wśród wydawnictw turystycznych w Polsce,  tłumaczył i wydawał publikacje podróżnicze oraz przewodniki największych wydawców na świecie bardzo wcześnie jednak została podjęta decyzja o stworzeniu przewodników w oparciu o własne treści, pozyskane przez polskich podróżników–autorów.

Polecamy zajrzeć na stronę Wydawnictwa w czasie planowania własnego wyjazdu.

Wydawnictwo Bernardinum – wydawnictwo posiadające długa historię działalności. Można tu znaleźć mnóstwo pozycji podróżniczych, przewodników, pamiętników  i nie tylko.