Współpraca

Od lat współpracujemy z kilkoma wydawnictwami, firmami, których to książki/produkty pomagają nam w przygotowaniu  i przeprowadzeniu wyjazdu.  Pozwalają nam także dobrze i sprawnie przeprowadzić nasze spotkania.

Jeśli chcą Państwo dołączyć do nas- zapraszamy do kontaktu 🙂

 

Wydawnictwo Czarne–  powstało w 1996, specjalizuje się w literaturze faktu (jakże ważnej w odkrywaniu świata), eseistyce oraz polskiej i światowej prozie.

Z reguły wygląda to u nas tak, że zaraz po kupnie przewodników przeszukujemy stronę Wydawnictwa pod kątem  reportaży w tematyce wyjazdu. Następnie po otrzymaniu przesyłki z książkami „połykamy” je, zapisując ważne informacje w naszych notatkach.

W zakładce „Polecamy” umieściliśmy opisy „kilku” książek, bez których nasze wyjazdy i prezentacje były by tylko wyjazdami… 🙂

ViDiS SA –  jest wyspecjalizowanym dystrybutorem urządzeń audiowizualnych. W ofercie spółki znajdują się produkty przeznaczone dla edukacji i biznesu – projektory, ekrany projekcyjne oraz akcesoria, tablice i monitory interaktywne, a także akcesoria biurowe.

Mamy przyjemność współpracować z  Vidis i testować dystrybutowane przez firmę projektory. Nasze wrażenia  z użytkowania np.  projektora CASIO XJ-V1 i XJ-F100W opisaliśmy i umieściliśmy w zakładce „Polecamy”. Zapraszamy do lektury:)

Wydawnictwo Znak -to ponad pięćdziesiąt lat tradycji, a zarazem ciągły rozwój i zmiana. To książki wybitne, należące do kanonu literatury, oraz eksperymenty.

Cóż więcej dodać..  Mnóstwo ciekawych książek, reportaży zapierających dech w piersi, wartych poświęcenia czasu.

Wydawnictwo Pascal – jest liderem wśród wydawnictw turystycznych w Polsce.  Tłumaczył i wydawał publikacje podróżnicze oraz przewodniki największych wydawców na świecie. Bardzo wcześnie jednak została podjęta decyzja o stworzeniu przewodników w oparciu o własne treści, pozyskane przez polskich podróżników–autorów.

Wydawnictwo Bernardinum – wydawnictwo posiadające długą historię działalności. Można tu znaleźć mnóstwo pozycji podróżniczych, przewodników, pamiętników  i nie tylko.

Wydawnictwo Dwie Siostry – specjalizuje się w literaturze dziecięcej i młodzieżowej zarówno polskich jak i zagranicznych autorów. Duży nacisk kładzie na oprawę graficzną książek. W 2018 roku na targach Bolonia Children’s Book Fair wydawnictwo zostało ogłoszone Najlepszym Europejskim Wydawcą Dziecięcym Roku.

Wydawnictwo Agoradziała od ponad 15 lat. Ma na swoim koncie ogromny zbiór z dziedziny literatury faktu, ale także z literatury pięknej,klasycznej i biografii.

Wydawnictwo Nasza Księgarniajedna z najstarszych oficyn wydawniczych w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła w 1921 roku.  Ma bogatą ofertę literatury dziecięcej klasycznej, edukacyjnej, gier planszowych i nie tylko.

National Geographic „Odkrywca” – Wydawnictwo Nowa Era – to dwujęzyczny  magazyn popularnonaukowy, dla dzieci w wieku od 9-12 lat.  W środku znajdują się ciekawe artykuły, historie odkrywców, gry i zadania do rozwiązywania. Kilka artykułów jest w języku angielskim.