O nas

Kim są podróżnicy z trzask.pl?

Jesteśmy grupą młodych ludzi ciekawych świata i dążących do jego poznania

Nasza przygoda z podróżami zaczęła się już w szkole podstawowej, kiedy to mieliśmy okazję obejrzeć pokaz slajdów z podróży po Indiach. Wtedy właśnie zrodziło się marzenie o tym aby „kiedyś tam” zobaczyć świat na własne oczy. W realizacji naszych planów pomógł nam nasz znajomy, który jednego dnia powiedział: „Żyj swoimi marzeniami, ale nie prześnij swojego życia.” Zmobilizowało nas to do realizacji naszych marzeń, nawet tych, wydawałoby się, najbardziej nieosiągalnych. W roku 2003 założyliśmy grupę „trzask.pl”, w ramach której odbyliśmy kilkadziesiąt egzotycznych podróży (udało nam się również zrealizować to wielkie marzenie z dzieciństwa, dotarliśmy do Indii). Najważniejsze jest to, iż każdego dnia pojawiają się nowe pomysły na coraz to bardziej ciekawe i niepowtarzalne wyjazdy. Materiał fotograficzny z dotychczasowych podróży (między innymi: Norwegia, Indie, Iran, Tajlandia, Kambodża, Wietnam, Laos, Meksyk, Chiny, Peru, RPA…) prezentujemy na organizowanych przez naszych managerów spotkaniach. Pokazywanym fotografiom towarzyszy bogaty opis słowny zawierający dziesiątki istotnych dla danego rejonu świata informacji, masę ciekawostek, sytuacji i przygód, które miały miejsce w czasie trwania wyjazdu. Więcej  informacji o naszych spotkaniach można znaleźć w naszej ofercie.

Mamy za sobą tysiące przeprowadzonych „Spotkań z podróżnikiem”, które zawsze cieszą się wielką popularnością i miłym odbiorem audytorium.

Nasi podróżnicy:

Ryszard Stabach trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem Ryszard Stabach – założyciel grupy „trzask.pl”, prowadzący pokazy fotografii, podróżnik, człowiek którego pasją jest zatrzymywanie czasu na błonie fotograficznej. Aleksandra Kempska-Stabach trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem Aleksandra Kempska-Stabach – światem interesuje się od zawsze. Lubi czytać i spędzać czas z dzieciakami. Jej najczęściej wypowiadane zdanie to: „ Przeczytałam świetną książkę…” 😀 Samuel Kempski trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem Samuel Kempski – z trzask.pl związany od kilku lat. W podróżach ceni poznawanie ludzi, muzykę i kawę. Lubi prędkość (przekraczać;)). Grzegorz Chachura trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem Grzegorz Chachura – podróżnik, miłośnik „Top Gear’a” i dobrej muzyki. Klaudia Chachura trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem Klaudia Chachura – artysta plastyk, fotograf. W podróżowaniu największe zainteresowanie wykazuje podczas degustacji lokalnych przysmaków. Pyrzak Krystian trzask.pl Krystian Pyrzak-fan  bieszczadzkich wypadów rowerowych, dietetyk. W swoim plecaku z reguły ma jakiś egzemplarz magazynu National Geographic. Maciej Kras trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem Maciej Kras– muzyk amator, miłośnik dobrego jedzenia, zarażający radością i dobrym humorem. Twórca „maćkowatości” 😉 Dariusz Rochecki trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem Dariusz Rochecki – do podróżowania popycha go podziw dla przyrody i fascynacja różnorodnością kultur  – fan muzyki etnicznej. Z każdej wyprawy przywozi zapas nowych przypraw . Łukas Skórnóg trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem Łukasz Skórnóg – miłośnik gór, natury i wszelkiego rodzaju aktywności z tym związanych. Podczas podróży zwany żartobliwie: „Mr. Landszaft” co odzwierciedla jego zamiłowanie do fotografii krajobrazowej, choć reportażem i portretami również nie gardzi:)