O nas

Kim są podróżnicy z trzask.pl?

Jesteśmy grupą młodych ludzi ciekawych świata i dążących do jego poznania

Nasza przygoda z podróżami zaczęła się już w szkole podstawowej, kiedy to mieliśmy okazję obejrzeć pokaz slajdów z podróży po Indiach. Wtedy właśnie zrodziło się marzenie o tym aby „kiedyś tam” zobaczyć świat na własne oczy.

W realizacji naszych planów pomógł nam nasz znajomy, który jednego dnia powiedział: „Żyj swoimi marzeniami, ale nie prześnij swojego życia.” Zmobilizowało nas to do realizacji naszych marzeń, nawet tych, wydawałoby się, najbardziej nieosiągalnych. W roku 2003 założyliśmy grupę „trzask.pl”, w ramach której odbyliśmy kilkadziesiąt egzotycznych podróży (udało nam się również zrealizować to wielkie marzenie z dzieciństwa, dotarliśmy do Indii). Najważniejsze jest to, iż każdego dnia pojawiają się nowe pomysły na coraz to bardziej ciekawe i niepowtarzalne wyjazdy.

Materiał fotograficzny z dotychczasowych podróży (między innymi: Norwegia, Indie, Iran, Tajlandia, Kambodża, Wietnam, Laos, Meksyk, Chiny, Peru, RPA…) prezentujemy na organizowanych przez naszych managerów spotkaniach. Pokazywanym fotografiom towarzyszy bogaty opis słowny zawierający dziesiątki istotnych dla danego rejonu świata informacji, masę ciekawostek, sytuacji i przygód, które miały miejsce w czasie trwania wyjazdu.

Więcej  informacji o naszych spotkaniach można znaleźć w naszej ofercie.

Mamy za sobą tysiące przeprowadzonych „Spotkań z podróżnikiem”, które zawsze cieszą się wielką popularnością i miłym odbiorem audytorium.

 

Nasi podróżnicy:

Ryszard Stabach trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem

Ryszard Stabach – założyciel grupy „trzask.pl”, prowadzący pokazy fotografii, podróżnik, człowiek którego pasją jest zatrzymywanie czasu na błonie fotograficznej.

Aleksandra Kempska-Stabach trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem

 

Aleksandra Kempska-Stabach – światem interesuje się od zawsze. Lubi czytać i spędzać czas z dzieciakami. Jej najczęściej wypowiadane zdanie to: „ Przeczytałam świetną książkę…” 😀

 

Samuel Kempski trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem

Samuel Kempski – z trzask.pl związany od kilku lat. W podróżach ceni poznawanie ludzi, muzykę i kawę. Lubi prędkość (przekraczać;)).

 

Grzegorz Chachura trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem

Grzegorz Chachura – podróżnik, miłośnik „Top Gear’a” i dobrej muzyki.

 

Klaudia Chachura trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem

Klaudia Chachura – artysta plastyk, fotograf. W podróżowaniu największe zainteresowanie wykazuje podczas degustacji lokalnych przysmaków.

Pyrzak Krystian trzask.pl

Krystian Pyrzak-fan  bieszczadzkich wypadów rowerowych, dietetyk. W swoim plecaku z reguły ma jakiś egzemplarz magazynu National Geographic.

Maciej Kras trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem

Maciej Kras– muzyk amator, miłośnik dobrego jedzenia, zarażający radością i dobrym humorem. Twórca „maćkowatości” 😉

Dariusz Rochecki trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem

Dariusz Rochecki – do podróżowania popycha go podziw dla przyrody i fascynacja różnorodnością kultur  – fan muzyki etnicznej. Z każdej wyprawy przywozi zapas nowych przypraw .

Łukas Skórnóg trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem
Łukasz Skórnóg – miłośnik gór, natury i wszelkiego rodzaju aktywności z tym związanych. Podczas podróży zwany żartobliwie: „Mr. Landszaft” co odzwierciedla jego zamiłowanie do fotografii krajobrazowej, choć reportażem i portretami również nie gardzi:)