O nas

Kim są podróżnicy z trzask.pl?

Jesteśmy grupą młodych ludzi ciekawych świata i dążących do jego poznania

Nasza przygoda z podróżami zaczęła się już w szkole podstawowej, kiedy to mieliśmy okazję obejrzeć pokaz slajdów z podróży po Indiach. Wtedy właśnie zrodziło się marzenie o tym aby „kiedyś tam” zobaczyć świat na własne oczy.
W realizacji naszych planów pomógł nam nasz znajomy, który jednego dnia powiedział: „Żyj swoimi marzeniami, ale nie prześnij swojego życia.” Zmobilizowało nas to do realizacji naszych marzeń, nawet tych, wydawałoby się, najbardziej nieosiągalnych. W roku 2003 założyliśmy grupę „trzask.pl”, w ramach której odbyliśmy kilkadziesiąt egzotycznych podróży (udało nam się również zrealizować to wielkie marzenie z dzieciństwa, dotarliśmy do Indii). Najważniejsze jest to, iż każdego dnia pojawiają się nowe pomysły na coraz to bardziej ciekawe i niepowtarzalne wyjazdy.

Materiał fotograficzny z dotychczasowych podróży (między innymi: Norwegia, Indie, Iran, Tajlandia, Kambodża, Wietnam, Laos, Meksyk, Chiny, Peru, RPA, Japonia, USA, Islandia, Oman , ZEA, Australia…) prezentujemy na organizowanych przez naszych managerów spotkaniach. Pokazywanym fotografiom towarzyszy bogaty opis słowny zawierający dziesiątki istotnych dla danego rejonu świata informacji, masę ciekawostek, sytuacji i przygód, które miały miejsce w czasie trwania wyjazdu.
Więcej  informacji o naszych spotkaniach można znaleźć w naszej ofercie.

Mamy za sobą tysiące przeprowadzonych „Spotkań z podróżnikiem”, które zawsze cieszą się wielką popularnością i miłym odbiorem audytorium.

Nasi podróżnicy:

Ryszard Stabach trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem
Ryszard Stabach – założyciel grupy „trzask.pl”, prowadzący pokazy fotografii, podróżnik, człowiek którego pasją jest zatrzymywanie czasu na błonie fotograficznej.
Aleksandra Kempska-Stabach trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem
Aleksandra Kempska-Stabach – światem interesuje się od zawsze. Lubi czytać i spędzać czas z dzieciakami. Jej najczęściej wypowiadane zdanie to: „ Przeczytałam świetną książkę…” 😀
Samuel Kempski trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem
Samuel Kempski – z trzask.pl związany od kilku lat. W podróżach ceni poznawanie ludzi, muzykę i kawę. Lubi prędkość (przekraczać;)).
Grzegorz Chachura trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem
Grzegorz Chachura – podróżnik, miłośnik „Top Gear’a” i dobrej muzyki.

Pyrzak Krystian trzask.pl
Krystian Pyrzak-fan  bieszczadzkich wypadów rowerowych, dietetyk. W swoim plecaku z reguły ma jakiś egzemplarz magazynu National Geographic.
Maciej Kras trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem
Maciej Kras– muzyk amator, miłośnik dobrego jedzenia, zarażający radością i dobrym humorem.
Dariusz Rochecki trzask.pl Spotkanie z podróżnikiem
Dariusz Rochecki – do podróżowania popycha go podziw dla przyrody i fascynacja różnorodnością kultur  – fan muzyki etnicznej. Z każdej wyprawy przywozi zapas nowych przypraw .

Piotr Bedliński – człowiek ciekawy świata i ludzi. Fotograf. Technologiczny nerd, dłubiący w elektronice ze szczególnym upodobaniem techniki audiowizualnej.

Rafał Schmidt– grywa na gitarze, jest fanem biwaków i spania pod gołym niebem. W podróżach uwielbia poznawać różne kultury oraz ludzi.